domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - IGBT - moduly > APTGT50H120TG
APTGT50H120TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGT50H120TG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number APTGT50H120TG
Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP4
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number APTGT50H120TG Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4118 pcs Datový list APTGT50H120TGPower Products Catalog
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V
VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.1V @ 15V, 50A Dodavatel zařízení Package SP4
Série - Power - Max 277W
Paket / krabice SP4 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V Vstup Standard
Typ IGBT Trench Field Stop Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 75A 277W Chassis Mount SP4
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 250µA Proud - Collector (Ic) (Max) 75A