APTGTQ100DA65T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGTQ100DA65T1G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGTQ100DA65T1G |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | POWER MODULE - IGBT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | APTGTQ100DA65T1G | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | POWER MODULE - IGBT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2811 pcs | Datový list | APTGTQ100DA65T1G |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 650V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.2V @ 15V, 100A | Dodavatel zařízení Package | SP1 |
| Série | - | Power - Max | 250W |
| Paket / krabice | Module | Provozní teplota | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC termistor | Yes | Typ montáže | Chassis Mount |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 6nF @ 25V |
| Vstup | Standard | Typ IGBT | - |
| Detailní popis | IGBT Module Boost Chopper 650V 100A 250W Chassis Mount SP1 | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 100µA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100A | Konfigurace | Boost Chopper |