JAN1N5655A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JAN1N5655A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JAN1N5655A |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 70.1V 113V DO13 |
Product parameter
| Part Number | JAN1N5655A | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 70.1V 113V DO13 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5682 pcs | Datový list | 1N5629(A) - 1N5665(A) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 70.1V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 113V | Napětí - porucha (Min) | 77.9V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-13 (DO-202AA) | Série | Military, MIL-PRF-19500/500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |