LX8382A-33CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LX8382A-33CP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LX8382A-33CP |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | IC REG LIN 3.3V 10A TO220 POWER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LX8382A-33CP | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG LIN 3.3V 10A TO220 POWER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3994 pcs | Datový list | LX8382(A)-xx |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Odpojení napětí (Max) | 1.2V @ 10A |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3.3V | Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 10V | Dodavatel zařízení Package | TO-220, Power |
| Série | - | Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-220-3 |
| PSRR | - | Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive | Provozní teplota | 0°C ~ 125°C |
| Počet regulátorů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 10A TO-220, Power | Aktuální - Quiescent (Iq) | 10mA |
| Current - Výstup | 10A | Ovládací prvky | - |
| Číslo základní části | LX8382 |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
LX8237ILQ-TR - Výrobci:
Microsemi - Popis:
IC HOT SWAP CTRLR GP 24QFN - Na skladě:
28439
- Část#:
LX8240ILD-TR - Výrobci:
Microsemi - Popis:
IC REG LIN POS ADJ 800MA 8WDFN - Na skladě: