domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LX8582A-33CP
LX8582A-33CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LX8582A-33CP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LX8582A-33CP
Výrobce Microsemi
Popis IC REG LIN 3.3V 8.5A TO220 POWER
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LX8582A-33CP Výrobce Microsemi
Popis IC REG LIN 3.3V 8.5A TO220 POWER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4148 pcs Datový list LX8582A
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 1.3V @ 8.5A
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 10V Dodavatel zařízení Package TO-220, Power
Série - Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
PSRR 83dB (120Hz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 8.5A TO-220, Power Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Výstup 8.5A Ovládací prvky -