MA1.5KE130A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MA1.5KE130A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MA1.5KE130A |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | TVS DIODE 111VWM 179VC DO204AR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MA1.5KE130A | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4367 pcs | Datový list | M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 1 |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 124V | Napětí - porucha (Min) | 111V |
| Napětí - Rozdělení | DO-204AR | Typ | Zener |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ochrana napájecího vedení | 1500W (1.5kW) |
| Napájení - špičkový impuls | 8.4A | Polarizace | DO-204AR, Axial |