domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MA1.5KE220AE3
MA1.5KE220AE3
MA1.5KE220AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MA1.5KE220AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MA1.5KE220AE3
Výrobce Microsemi Corporation
Popis TVS DIODE 185VWM 328VC DO204AR
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4780 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number MA1.5KE220AE3 Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 4780 pcs Datový list M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 1
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 209V Napětí - porucha (Min) 185V
Napětí - Rozdělení DO-204AR Typ Zener
Série Military, MIL-PRF-19500 Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose Ochrana napájecího vedení 1500W (1.5kW)
Napájení - špičkový impuls 4.6A Polarizace DO-204AR, Axial