MA1.5KE30CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MA1.5KE30CA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MA1.5KE30CA |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | TVS DIODE 25.6VWM DO204AR |
Product parameter
| Part Number | MA1.5KE30CA | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4385 pcs | Datový list | M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 28.5V |
| Napětí - Spínací | 1 | Napětí - porucha (Min) | 25.6V |
| Napětí - Rozdělení | DO-204AR | Typ | Zener |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ochrana napájecího vedení | 1500W (1.5kW) |
| Napájení - špičkový impuls | 36A | Polarizace | DO-204AR, Axial |