MA15KP160CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MA15KP160CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MA15KP160CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | TVS DIODE 160VWM 259VC DO204AR |
Product parameter
| Part Number | MA15KP160CAE3 | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4350 pcs | Datový list | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 178V |
| Napětí - Spínací | 1 | Napětí - porucha (Min) | 160V |
| Napětí - Rozdělení | DO-204AR | Typ | Zener |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ochrana napájecího vedení | 15000W (15kW) |
| Napájení - špičkový impuls | 58A | Polarizace | DO-204AR, Axial |