MAPLAD18KP8.0AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAPLAD18KP8.0AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAPLAD18KP8.0AE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 8V 13.6V PLAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MAPLAD18KP8.0AE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 8V 13.6V PLAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2230 pcs | Datový list | MPLAD18KP7.0A - 200CA |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 8V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 13.6V | Napětí - porucha (Min) | 8.89V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | PLAD | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 18000W (18kW) |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Nonstandard SMD |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 1324A (1.324kA) |