MAPLAD6.5KP45AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAPLAD6.5KP45AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAPLAD6.5KP45AE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 45V 72.7V MINI-PLAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 117 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MAPLAD6.5KP45AE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 45V 72.7V MINI-PLAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 11416 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 45V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 72.7V | Napětí - porucha (Min) | 50V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | Mini-PLAD | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 6500W (6.5kW) |