domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MASMBG20CAE3
MASMBG20CAE3
MASMBG20CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MASMBG20CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MASMBG20CAE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 14704 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
177 pcs
Product parameter
Part Number MASMBG20CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 14704 pcs Datový list MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 20V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 32.4V Napětí - porucha (Min) 22.2V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk