domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MASMBJ18A
MASMBJ18A
MASMBJ18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MASMBJ18A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MASMBJ18A
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 16225 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
180 pcs
Product parameter
Part Number MASMBJ18A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16225 pcs Datový list MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V Napětí - porucha (Min) 20V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W