MASMCG20CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MASMCG20CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MASMCG20CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 141 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MASMCG20CAE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 13409 pcs | Datový list | MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 20V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 32.4V | Napětí - porucha (Min) | 22.2V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMCG (DO-215AB) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Obal | Bulk |