domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MASMLJ6.5CA/TR
MASMLJ6.5CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MASMLJ6.5CA/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MASMLJ6.5CA/TR
Výrobce Microsemi
Popis HI REL TVS
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 12058 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number MASMLJ6.5CA/TR Výrobce Microsemi
Popis HI REL TVS Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 12058 pcs Datový list MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V Napětí - porucha (Min) 7.22V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLJ (DO-214AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména MASMLJ6.5CA/TRMS Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 267.9A Kapacitní @ Frekvence -