MP5KE150CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MP5KE150CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MP5KE150CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 150V 243V DO204AL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MP5KE150CAE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 150V 243V DO204AL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5829 pcs | Datový list | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 150V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 243V | Napětí - porucha (Min) | 167V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-204AL (DO-41) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 500W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | DO-204AL, DO-41, Axial | Ostatní jména | 1086-6861 1086-6861-MIL |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 2.1A | Kapacitní @ Frekvence | - |