MPLAD30KP36AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPLAD30KP36AE3/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MPLAD30KP36AE3/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MPLAD30KP36AE3/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 3414 pcs | Datový list | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 36V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 58.1V | Napětí - porucha (Min) | 40V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | PLAD | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Stav RoHS | RoHS Compliant | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 30000W (30kW) | Paket / krabice | Nonstandard SMD |
| Ostatní jména | MPLAD30KP36AE3/TRMS | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 516A | Kapacitní @ Frekvence | - |