MPLAD30KP51A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MPLAD30KP51A/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MPLAD30KP51A/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MPLAD30KP51A/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 3389 pcs | Datový list | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 51V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 82.4V | Napětí - porucha (Min) | 56.7V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | PLAD | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 30000W (30kW) |
| Paket / krabice | Nonstandard SMD | Ostatní jména | MPLAD30KP51A/TRMS |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 366A |