MRT100KP350A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MRT100KP350A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MRT100KP350A |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | TVS DIODE 350VWM 690VC CASE5A |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MRT100KP350A | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5381 pcs | Datový list | MRT100KP40A-400CA, e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 1 |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 389V | Napětí - porucha (Min) | 350V |
| Napětí - Rozdělení | Case 5A (DO-204AR) | Typ | Zener |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ochrana napájecího vedení | 100000W (100kW) |