MRT100KP51CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MRT100KP51CA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MRT100KP51CA |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi Corporation |
| Popis | TVS DIODE 51VWM 101VC CASE5A |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MRT100KP51CA | Výrobce | Microsemi Corporation |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5267 pcs | Datový list | MRT100KP40A-400CA, e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 56.7V |
| Napětí - Spínací | 1 | Napětí - porucha (Min) | 51V |
| Napětí - Rozdělení | Case 5A (DO-204AR) | Typ | Zener |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ochrana napájecího vedení | 100000W (100kW) |
| Napájení - špičkový impuls | - | Polarizace | DO-204AR, Axial |
| Ostatní jména | 1086-7755 1086-7755-MIL |
Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní číslo výrobce | MRT100KP51CA | Popis | TVS DIODE 51VWM 101VC CASE5A |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 101V | Kapacitní @ Frekvence | - |