MSMCJ160CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSMCJ160CA/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MSMCJ160CA/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MSMCJ160CA/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 55491 pcs | Datový list | MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 160V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 259V | Napětí - porucha (Min) | 178V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMCJ (DO-214AB) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Ostatní jména | MSMCJ160CA/TRMS | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5.8A | Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MSMCJ160CA - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 160V 259V DO214AB - Na skladě: