domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MSMCJ43CA/TR
MSMCJ43CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSMCJ43CA/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MSMCJ43CA/TR
Výrobce Microsemi
Popis TVS
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 49079 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number MSMCJ43CA/TR Výrobce Microsemi
Popis TVS Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 49079 pcs Datový list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 43V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 69.4V Napětí - porucha (Min) 47.8V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCJ (DO-214AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména MSMCJ43CA/TRMS Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 21.6A Kapacitní @ Frekvence -