MSMCJLCE75AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSMCJLCE75AE3/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MSMCJLCE75AE3/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 300 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MSMCJLCE75AE3/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 21807 pcs | Datový list | MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 75V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 121V | Napětí - porucha (Min) | 83.3V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMCJ (DO-214AB) | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Stav RoHS | RoHS Compliant | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Ostatní jména | MSMCJLCE75AE3/TRMS | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 12.4A | Kapacitní @ Frekvence | 90pF @ 1MHz |