MSMLG36CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MSMLG36CAE3/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MSMLG36CAE3/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MSMLG36CAE3/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS | Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 33388 pcs | Datový list | MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 36V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 58.1V | Napětí - porucha (Min) | 40V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMLG (DO-215AB) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Stav RoHS | RoHS Compliant |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 3000W (3kW) |
| Paket / krabice | DO-215AB, SMC Gull Wing | Ostatní jména | MSMLG36CAE3/TRMS |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 51.6A |