MX1.5KE200AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MX1.5KE200AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MX1.5KE200AE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 171V 274V CASE-1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MX1.5KE200AE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 171V 274V CASE-1 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3822 pcs | Datový list | M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 171V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 274V | Napětí - porucha (Min) | 190V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | CASE-1 | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |