MX15KP43CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MX15KP43CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MX15KP43CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 43V 69.7V CASE 5A |
Product parameter
| Part Number | MX15KP43CAE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 43V 69.7V CASE 5A | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |