MXLPLAD6.5KP60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXLPLAD6.5KP60A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXLPLAD6.5KP60A |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 60V 96.8V PLAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MXLPLAD6.5KP60A | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 60V 96.8V PLAD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4716 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 60V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 96.8V | Napětí - porucha (Min) | 66.7V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | PLAD | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 6500W (6.5kW) |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Nonstandard SMD |
| Ostatní jména | 1086-11207 1086-11207-MIL |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 67.4A |