MXLRT100KP100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXLRT100KP100A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXLRT100KP100A |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 100V 197V CASE 5A |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MXLRT100KP100A | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 100V 197V CASE 5A | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1842 pcs | Datový list | MRT100KP40A-400CA, e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 100V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 197V | Napětí - porucha (Min) | 111V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | Case 5A (DO-204AR) | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 100000W (100kW) |