domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXLRT100KP150AE3
MXLRT100KP150AE3
MXLRT100KP150AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXLRT100KP150AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXLRT100KP150AE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 150V 296V CASE 5A
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 1793 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number MXLRT100KP150AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 150V 296V CASE 5A Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající