MXLSMCJ8.5AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXLSMCJ8.5AE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXLSMCJ8.5AE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB |
Product parameter
| Part Number | MXLSMCJ8.5AE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 10272 pcs | Datový list | MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 8.5V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 14.4V | Napětí - porucha (Min) | 9.44V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMCJ) | Série | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Ostatní jména | 1086-12210 1086-12210-MIL |
Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 104.2A |
| Kapacitní @ Frekvence | - | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MXLSMCJ9.0CAE3 - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB - Na skladě:
8064
- Část#:
MXLSMCJ8.5A - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB - Na skladě: