MXPLAD36KP16CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXPLAD36KP16CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXPLAD36KP16CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 16V 27.2V PLAD |
Product parameter
| Part Number | MXPLAD36KP16CAE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 16V 27.2V PLAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1017 pcs | Datový list | MPLAD36KP14A - 400CA |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 16V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 27.2V | Napětí - porucha (Min) | 17.8V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | PLAD |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 36000W (36kW) | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Nonstandard SMD | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 1324A (1.324kA) | Kapacitní @ Frekvence | - |