MXRT100KP100CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXRT100KP100CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXRT100KP100CAE3 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 100V 197V CASE 5A |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MXRT100KP100CAE3 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 100V 197V CASE 5A | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |