domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXSMBJ2K4.5E3
MXSMBJ2K4.5E3
MXSMBJ2K4.5E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMBJ2K4.5E3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXSMBJ2K4.5E3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5976 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number MXSMBJ2K4.5E3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5976 pcs Datový list MSMBx2K3.0 - K5.0
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 4.5V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 6.6V Napětí - porucha (Min) 5.4V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 2000W (2kW)