domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMBJ8.5CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXSMBJ8.5CAE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 3496 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number MXSMBJ8.5CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3496 pcs Datový list MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 8.5V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.4V Napětí - porucha (Min) 9.44V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk