domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXSMCG15CAE3
MXSMCG15CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMCG15CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXSMCG15CAE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5996 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number MXSMCG15CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5996 pcs Datový list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V Napětí - porucha (Min) 16.7V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14258
1086-14258-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitní @ Frekvence -