MXSMCG54A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMCG54A/TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MXSMCG54A/TR |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | HI REL TVS |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MXSMCG54A/TR | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | HI REL TVS | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 6016 pcs | Datový list | MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 54V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 87.1V | Napětí - porucha (Min) | 60V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMCG (DO-215AB) |
| Série | Military, MIL-PRF-19500 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Paket / krabice | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Ostatní jména | MXSMCG54A/TRMS | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 17.2A | Kapacitní @ Frekvence | - |