domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXSMCJ10CAE3
MXSMCJ10CAE3
MXSMCJ10CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMCJ10CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXSMCJ10CAE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6072 pcs
Product parameter
Part Number MXSMCJ10CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6072 pcs Datový list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 17V Napětí - porucha (Min) 11.1V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk