domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > MXSMCJ17CAE3
MXSMCJ17CAE3
MXSMCJ17CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MXSMCJ17CAE3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MXSMCJ17CAE3
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5667 pcs
Product parameter
Part Number MXSMCJ17CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5667 pcs Datový list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 17V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 27.6V Napětí - porucha (Min) 18.9V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk