domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Zener - Single > SMBG5350CE3/TR13
SMBG5350CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMBG5350CE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SMBG5350CE3/TR13
Výrobce Microsemi
Popis DIODE ZENER 13V 5W SMBG
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number SMBG5350CE3/TR13 Výrobce Microsemi
Popis DIODE ZENER 13V 5W SMBG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 97440 pcs Datový list SMBG5333B-5388B
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Zener (nom) (Vz) 13V
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.2V @ 1A Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA) Série -
Power - Max 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Provozní teplota -65°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 2.5 Ohms
Detailní popis Zener Diode 13V 5W ±2% Surface Mount SMBG (DO-215AA) Proud - zpìtný únikový @ Vr 1µA @ 9.4V