domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > SMBJ51CE3/TR13
SMBJ51CE3/TR13
SMBJ51CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMBJ51CE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SMBJ51CE3/TR13
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 51V 91.1V DO214AA
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number SMBJ51CE3/TR13 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 51V 91.1V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 253164 pcs Datový list SMBx5.0 thru SMBx170A,CA,e3
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 51V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 91.1V Napětí - porucha (Min) 56.7V
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA)
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AA, SMB Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.6A