SMBJ70AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMBJ70AE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMBJ70AE3/TR13 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 70V 113V DO214AA |
Product parameter
| Part Number | SMBJ70AE3/TR13 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 70V 113V DO214AA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 233249 pcs | Datový list | SMBx5.0 thru SMBx170A,CA,e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 70V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 113V | Napětí - porucha (Min) | 77.8V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMBJ (DO-214AA) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5.3A | Kapacitní @ Frekvence | - |