SMDB15E3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMDB15E3/TR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMDB15E3/TR7 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 15V 24V 8SO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SMDB15E3/TR7 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 15V 24V 8SO | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 57819 pcs | Datový list | SMD(A,B)03 - SMD(A,B)24C, e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 15V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 24V | Napětí - porucha (Min) | 16.7V |
| Jednosměrné kanály | 4 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SO | Série | TVSarray™ |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 300W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) | Kapacitní @ Frekvence | 140pF @ 1MHz |