SMLJ75CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMLJ75CE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMLJ75CE3/TR13 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 75V 134V DO214AB |
Product parameter
| Part Number | SMLJ75CE3/TR13 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 75V 134V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 78153 pcs | Datový list | SML(J,G)5.0-170CA,e3 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 75V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 134V | Napětí - porucha (Min) | 83.3V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AB |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 300W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 22.4A |