UPP1002E3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPP1002E3/TR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPP1002E3/TR7 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | DIODE PIN 100V 2.5W POWERMITE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UPP1002E3/TR7 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE PIN 100V 2.5W POWERMITE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 51534 pcs | Datový list | UPP100x |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Dodavatel zařízení Package | DO-216 | Série | POWERMITE® |
| Odpor při IF, F | 1 Ohm @ 10mA, 100MHz | Ztráta energie (Max) | 2.5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-216AA |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Type | PIN - Single |
| Detailní popis | RF Diode PIN - Single 100V 2.5W DO-216 | Kapacitní @ Vr, F | 1.6pF @ 100V, 1MHz |