domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > UPT17E3/TR7
UPT17E3/TR7
UPT17E3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPT17E3/TR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UPT17E3/TR7
Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number UPT17E3/TR7 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5637 pcs Datový list UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 17V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V Napětí - porucha (Min) 19V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package Powermite 1 (DO216-AA) Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1000W (1kW)