UPT33RE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPT33RE3/TR13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPT33RE3/TR13 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | UPT33RE3/TR13 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4003 pcs | Datový list | UPT(B) 5-48(R) Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 33V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 56.7V | Napětí - porucha (Min) | 36.8V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | Powermite 1 (DO216-AA) | Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 1000W (1kW) |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-216AA |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 2.65A | Kapacitní @ Frekvence | - |