UPTB15/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPTB15/TR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPTB15/TR7 |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | TVS DIODE 15V 26V POWERMITE 1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | UPTB15/TR7 | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 15V 26V POWERMITE 1 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4280 pcs | Datový list | UPT(B) 5-48(R) Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 15V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 26V | Napětí - porucha (Min) | 16.7V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | Powermite 1 (DO216-AA) |
| Série | - | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1000W (1kW) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-216AA | Provozní teplota | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 5.77A |
| Kapacitní @ Frekvence | - | Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základní části | UPTB15 | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UPTB10E3/TR13 - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1 - Na skladě:
- Část#:
UPTB15E3/TR7 - Výrobci:
Microsemi - Popis:
TVS DIODE 15V 26V POWERMITE 1 - Na skladě: