FSRB100100RTB00B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FSRB100100RTB00B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FSRB100100RTB00B |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Popis | FERRITE CORE 475 OHM SOLID 6MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FSRB100100RTB00B | Výrobce | Murata Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FERRITE CORE 475 OHM SOLID 6MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 229329 pcs | Datový list | FSRB Series Ref Sheet |
| Kategorie | Filtry | Typ | Round |
| Série | FSRB | hodnocení | - |
| Vnější rozměr | 0.394" Dia (10.00mm) | Ostatní jména | 490-13285 FSRB100100RTB00B-ND |
| Typ montáže | Free Hanging | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál | RT | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Délka | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vnitřní rozměr | 0.236" Dia (6.00mm) | Impedance @ Frekvence | 45 Ohm @ 100MHz |
| Detailní popis | Solid Free Hanging Ferrite Core 45 Ohm @ 100MHz ID 0.236" Dia (6.00mm) OD 0.394" Dia (10.00mm) Length 0.394" (10.00mm) | Design | Solid |