domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > GCM033R71E151KA03D
GCM033R71E151KA03D
GCM033R71E151KA03D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GCM033R71E151KA03D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GCM033R71E151KA03D
Výrobce Murata Electronics
Popis CAP CER 150PF 25V X7R 0201
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number GCM033R71E151KA03D Výrobce Murata Electronics
Popis CAP CER 150PF 25V X7R 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.013" (0.33mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Série GCM hodnocení AEC-Q200
Obal Original-Reel® Paket / krabice 0201 (0603 Metric)
Ostatní jména 490-17743-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Detailní popis 150pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapacitní 150pF Aplikace Automotive