domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > GCM1555C1H5R9DA16D
GCM1555C1H5R9DA16D
GCM1555C1H5R9DA16D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GCM1555C1H5R9DA16D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GCM1555C1H5R9DA16D
Výrobce Murata Electronics
Popis CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number GCM1555C1H5R9DA16D Výrobce Murata Electronics
Popis CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.022" (0.55mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série GCM hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 5.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapacitní 5.9pF